Tímto prohlašují, že nejsem členem žádné organizace, politické strany, sdružení nebo hnutí přímo potlačující či omezující základní práva jednotlivců nebo skupin, či jiné organizace,
politické strany, sdružení nebo hnutí takovouto činnost podporující. Zároveň ani takovou organizaci, politickou stranu, sdružení či hnutí nijak nepodporuji!
Veškeré fotografie nebo videa slouží pouze k ilustračním, divadelním či filmovým účelům!

Fotografie chrání autorský zákon. Jako autor důrazně nesouhlasím s jakoukoliv formou jejich editace nebo reuploadu bez mého souhlasu! Označovat, zveřejnit na vlastních webových stránkách s odkazem nebo sdílet povoleno.
Tisková zpráva – prohlášení pořadatelů a organizátora Akce Cihelna 2020
Akce Cihelna 2020 – filmová a televizní
23. ročník akce Cihelna – jedné z nejvýznamnějších aktivit se zaměřením na historii a současnost obrany státu v ČR – byl ve své obvyklé a tradiční podobě definitivně zrušen. Postupně, díky současné situaci a nařízením vlády, odcházely z pořadatelského týmu jednotlivé složky – partneři, kteří každoročně spojují své síly, aby Cihelnu pro návštěvníky připravili.
Česká televize však na počátku června 2020 iniciovala vzkříšení akce Cihelna 2020 a to ve filmovém provedení – bez diváků....    dále viz odkaz  http://www.akcecihelna.com/?fbclid=IwAR2InVNstP5dFyc-IL1ksRzXOzsKU6Sjwboeu-Li4TV2caABe2NXA4tnNI0
Celé album ke zhlédnutí a stažení  ZDE https://www.zonerama.com/Sedlak/Album/6498567

You may also like

Back to Top